Jdi na obsah Jdi na menu
 


HODNOSTI

Zde se můžete dočíst jaké hodnosti jsou v Narutovi:

Student Akademie:

V akademii se mladí ninjové učí, jak házet a využívat shuriken nebo třeba kunai nůž, základní techniky jako třeba Kawarimi no Jutsu a Bunshin no Jutsu, Henge no Jutsu, Nawanuke no Jutsu

 

 

Genin:

Geninové jsou nižší ninjové. Dostávají nejlehčí, nejjednodušší a bezpečné mise, při kterých se nebojuje. Jsou to většinou práce pro obyvatele vesnice, za které inkasují peníze pro vesnici. Například chycení kočky, nalezení ztracených věci a jiné. 

Chunnin:

Chunnin je zkušenější ninja, který je schopen učit, či vést menší tým. Aby se Genin mohl stát Chunninem musí složit Chunninskou zkoušku, která se skládá ze tří fází. Chunninové jsou posíláni na mise typu C nebo B, kde je už větší pravděpodobnost, že dojde k boji. 

Jounin:

Jounin je vysoce kvalifikovaný a silný ninja, který dokáže učit, či vést menší tým, stejně jako Chunnin. Aby se Chunnin mohl stát Jouninem musí ovládat alespoň dva elementy, a podle jeho schopností mu ostatní ninjové napíší doporučení pro Kage, který o povýšení rozhodne. Jsou posíláni na mise typu A, kde je pravděpodobnost boje vysoká. 

Kage:

Kage je nejsilnějším ninjouem v celé vesnici. Kage si volí rada Jouninů a členové ANBU. Když Kage zemře nebo jen tak odstoupí, titul Kage mu zůstane napořád.


ANBU:

ANBU je název pro ninjovské speciální jednotky. Jsou to velmi silní ninjové, kteří dokáží porazit i ty největší a nejsilnější zločince světa. Jsou posíláni na mise typu A nebo S. ANBU jsou vysláni, jen když se jedná o hodně silného nepřítele, který dokáže nadělat problémy i Jouninům. ANBU jsou známi tím, že na tváři nosí masky zvířat, které zahalují jejich skutečnou identitu.

 
 

 


Poslední fotografie


Mail list
Statistiky

Online: 1
Celkem: 64474
Měsíc: 2278
Den: 12